Kontakt:

Polauto Warszawa Marki

Oferta:

Kontakt:

Formularz kontaktowy:

Administratorem danych osobowych jest Polauto Spółka z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące obowiązku informacyjnego znajdują się w Polityce Prywatności.

Praca

Oferta pracy

Mechanik samochodowy

O nas

Polauto to serwis z wieloletnią tradycją. Nasi pracownicy to doświadczona kadra z wieloletnim stażem w mechanice oraz sprzedaży części i akcesoriów samochodowych. Obecnie należymy do sieci niezależnych warsztatów samochodowych Q service Castrol. Specjalizujemy się w naprawach samochodów wszystkich marek do 3,5 t.

Opis stanowiska

– diagnozowanie usterek,
– wykonywanie kompleksowych napraw pojazdów samochodowych do 3,5 t.

Wymagania

– doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika samochodowego,
– dobra znajomość mechaniki pojazdowej oraz znajomość budowy pojazdów samochodowych,
– prawo jazdy kat. B,
– odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

– umowę o pracę – pełny etat lub umowę zlecenie,

– elastyczny grafik pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

– jasny system premiowy uzależniony od wyników (wysokość premii nieograniczona, zależna do przerobu pracownika),

– niezbędne i profesjonalne narzędzia pracy,

– odzież roboczą,

– świetną atmosferę pracy.

Miejsce pracy

Polauto Ul. Piłsudskiego 1F, 05-270 Marki (przy CH M1)

Dołącz
do naszej ekipy!

Kontakt:

Prześlij nam swoje CV:

Kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV z adnotacją „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji przez Firmę Polauto Sp. z o.o. w Warszawie zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych ( Dz.U. nr 133, poz.883 )”.